Nasi podopieczni

Magda i Michał Marzyccy

Magda i MichaÅ‚ Marzyccy to rodzeÅ„stwo, które od urodzenia zmaga siÄ™ z porażeniem mózgowym czterokoÅ„czynowym. Choroba usztywniÅ‚a ich nogi i rÄ™ce, oraz oboje posadziÅ‚a na wózki inwalidzkie.

​

MichaÅ‚ ma 42 lata i ma dużą spastyczność nóg. Magda ma 44 lata i nie wykonuje żadnej czynnoÅ›ci życia codziennego. Oboje wymagajÄ… caÅ‚odobowej opieki.

​

MichaÅ‚ i Magda zwracajÄ… siÄ™ do Was z proÅ›bÄ… o przekazanie darowizny na ich subkonto. PrzekazujÄ…c darowiznÄ™ Fundacji Zielona Huta z dopiskiem MichaÅ‚ i Magda Marzyccy 001 pomagacie im w codziennym funkcjonowaniu.

Tytuł przelewu: Magda i Michał Marzyccy 001

Nr konta:  48 1600 1462 1733 3896 2000 0001

Dołącz do podopiecznych Fundacji

Można to zrobić zakÅ‚adajÄ…c darmowe Subkonto, które umożliwia pozyskiwanie Å›rodków.

Fundacja nie pobiera żadnych prowizji, a prowadzenie subkonta jest bezpłatne!

Jako Fundacja staramy się, żeby podopieczni i ich rodzice / opiekunowie czuli, że mogą na nas liczyć.

​

ZostajÄ…c podopiecznym Fundacji otrzymujecie od nas;

• profil na stronie Fundacji,

• indywidualny numer subkonta, sÅ‚użący do wpÅ‚at darowizn dla was,

• bezpÅ‚atne prowadzenie subkonta dla podopiecznego

​